search

حل مشکل راست به چپ نوشتن فارسی در فتوشاپ

حل مشکل راست به چپ نوشتن فارسی در فتوشاپ

شاید چند روز پیش به یک فروشگاه سی دی فروشی سر زدین و یه نسخه فتوشاپ نسخه ME (فتوشاپ مخصوص خاورمیانه که از زبان های عربی و فارسی پشتیبانی میکند) خریداری کردید. اما پس از رسیدن به خونه و نصب اون رویه رایانه خودتون با یه مشکل برخوردین ! اه ! چرا فارسی رو اینجوری مینویسه { نیما > ا م ی ن } !


حتما حالا یه مشت فحش و بد و بیرا به فروشنده و توضیع کننده و ادوبی و ME و غیره دادین و از عصبانیت خواستین سی دی رو از وسط نصف کنین ! این مشکل مخصوصا زمانی بیشتر پیش میاد که از فایل های آماده یا به قول خودمون تمپلت های خارجی استفاده کرده باشین !

خوب بریم سراغ راه حل ! یه راه حل بسیار ساده که هرگز به ذهنتون نمیرسیده !

1 – در سمت راست یه منویی هست مثل شکل پایین. از تو این منو اون دکمه که روش نوشته A که تنظیمات مربوط به character هست رو انتخاب کنین.

2.5

به دلیل بزرگ بودن تصاویر لطفا ادامه آموزش را در ادامه مطلب مطالعه نمایید

2- از توی منویی که باز میشه ، تب Paragraph رو انتخاب کنید.

2

3- همونطوری که تو تصویر میبینید روی اون دکمه که با فلش قرمز نشون داده شده کلیک کنید. قدیما به این دکمه more میگفتن حالا نمیدونم چی میگن !

3

4- از این منو روی Middle East Single-line Composer کلیک کنید. همین ! مشکل به همین سادگی حل شد !

4

تعداد بازدید : 20952
حفظ حريم شخصي در نسخه 10.3 فلش پلير شرکت Adobeحل مشکل راست به چپ نوشتن فارسی در فتوشاپ بیست و پنج ترفند حرفه‏ ای در فتوشاپاموزش طراحی بسیار جذاب Grungy در فتوشاپآموزش افکت زوم در فتوشاپطراحی یک متن تمام شیشه ای در فتوشاپتنظیم اندازه عکس ها در فتوشاپساخت يك silhouette (تصویر های سیاه یکدست )در فتوشاپ ايجاد يك نوشته سه بعدي با سايه و نور زيبا در فتوشاپراهنمای نصب Adobe Photoshop CS5 ME در اوبونتو 10.10آموزش تایپوگرافی روي صورت5 سایت برای یافتن جالب ترین تکنیک های فتوشاپطراحي ابر دو بعدي در فتوشاپآموزش ساخت بافت کاغذی در Adobe Design Premium CS5افزايش سرعت فتوشاپتشدید ابرهای آسمان درعکس با فتوشاپفن چاپ در فوتوشاپ طراحی قالب سه بعدی سایت در فتوشاپ آموزش ۵۰ طراحی از بهترین های فتوشاپ (۲۰۱۰)۵۱ آموزش طراحی پوستر و وال پیپر در فتوشاپنکاتی که در مورد Adobe Edge باید بدانید چگونه از اطلاعات EXIF برای آموختن عکاسی حرفه ای کمک بگیریم؟چطور يك متن پلاسمايي در فتوشاپ بسازيمآموزش نحوه ایجاد جلوه کلاسیک قرمز و فیروزه ای سه بعدی روی عکسترکیب تصاویر در فتوشاپ برای ایجاد یک پوستر یا کاتالوگ